Ödüllerimiz

RESPONSIBLE CARE Ödülleri

Roche Global ÇSG Birimi tarafından her yıl iş kazalarını azaltan en iyi uygulamalara, enerji verimliliği sağlayan en iyi projelere veya ÇSG alanında iyi uygulama örneklerini raporlyan ülkelere “Roche Responsible Care” ödülü vermektedir. Roche Türkiye 2000, 2001, 2003, yıllarında aldığı bu ödülü, 2011 yılında İyi ÇSG uygulamalarının raporlanması ve diğer ülkeler tarafından raporlanan iyi uygulamaların şirket içinde uyarlanması alanlarında almıştır.

 “Grup Raporlama Ödülü”

Grup Raporlama Ödülü, global Roche bünyesinde“Hızlı Kapanış” sürecinin en yüksek kalite standartlarına ulaşarak her ay raporlama işlemlerini zamanında ve doğru olarak tamamlamış finansal raporlama takımlarına verilen bir ödüldür.  Bu ödül yerel ve grup finans departmanlarının raporlama uzmanlığının bir sonucu olarak Roche şirketlerinin “Hızlı Kapanış” sürecine bağlılığını ve güçlü raporlama disiplinini yansıtmaktadır.

Roche İstanbul Finans takımı 2009, 2010 ve 2011 yılında  bu ödülü almaya hak kazanan takımlar arasında yer almıştır.

MediaCat / Farmaskop Sağlık İletişimi Ödülleri

MediaCat tarafından 2010’da üçüncüsü düzenlenen Farmaskop Sağlık İletişiminde Yaratıcılık Ödülleri kapsamında Roche ve birlikte çalıştığı kurumlar, 1 adet birincilik ödülü ve 7 adet başarı belgesi aldı.

Toplam 26 kategoride, 21 adet birincilik ödülü ve 33 adet başarı belgesinin verildiği yarışmada ödül aldığımız kategoriler ve projeler aşağıda yer alıyor.

“En İyi İç İletişim Fikri / Kampanyası”

• Roche / 10. Köy – Overdose Marketing Festival –Birincilik Ödülü
• Roche / Umedis İletişim – Meme Kanseri Bilinçlendirme  Ayı Roche İç İletişim –Başarı Belgesi (Bilgi Yarışması, O’na Hatırlatın, Moda Yarışması, Kanser ve Beslenme Semineri)

“En İyi Medikal Pazarlama Projesi”
• Roche / Cortex İletişim – CERAktif Diyaliz Eğitim Platformu –Başarı Belgesi

“En İyi Eğitim Bilgilendirme Projesi”
• Roche / Cortex İletişim – CERAktif Diyaliz Eğitim Platformu –Başarı Belgesi
• Roche / Ixir Healthcare – Doğru Yön Doğru Tanı Eğitim Toplantıları– Başarı Belgesi

 “En İyi İnternet Sitesi / Banner”
• Cortex İletişim – CERAktif Diyaliz Eğitim Platformu – Roche – Başarı Belgesi