İşe Alım Süreci

İşe Alım Süreci

  

 

 

 

 

 

 

Başarıya giden yolda ekibin potansiyelinin, performansının ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uyguluyoruz.

Kariyer.net internet sitesi kanalıyla topladığımız iş başvurularının tümünü süreç sonunda mutlaka titizlikle cevaplıyoruz. Açık bir pozisyon oluştuğunda önceliği iç çalışanlarımıza veriyoruz. İç çalışanlardan biri ile doldurulamayan pozisyonlarda kariyer.net üzerinden ilan vererek aday arayışıyımızı sürdürüyoruz. Tüm ilanlarımızda, iş tanımı ve aranılan nitelikler detaylı olarak belirtilmektedir.

Açık bir pozisyon oluştuğunda öncelik iç çalışanlarımıza verilir. İç çalışanlardan biri ile doldurulamayan pozisyonlar için roche.com.tr ve kariyernet üzerinden ilan verilir. Tüm ilanlarda, iş tanımı ve aranılan nitelikler belirtilmektedir.

Aranılan niteliklere uygun olan adayları mülakat için şirketimize davet ediyoruz. Mülakat aşamaları sırayla; İnsan Kaynakları ile İlgili Birim Yöneticisi görüşmesi, Değerlendirme Merkezi ve Mesleki Kişilik Envanteri Uygulamaları, İşe Alım Panel görüşmesi ve Referans Kontrolünü takiben İnsan Kaynakları Direktörü ile görüşme şeklinde ilerlemektedir. Bu süreç sonunda uygun olan adaya iş teklifi yapıyor ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatıyoruz.

Kurumsal Tanıtım Günü

Her yıl Roche Merkez Ofis’te farklı üniversitelerden son sınıf öğrencilerinin katılımıyla Kurumsal Tanıtım Günü gerçekleştirmekteyiz. Üst düzey yöneticilerimiz ve farklı departmanlardan birçok çalışanımızın katıldığı bu organizasyonla öğrencilere ilaç sektörü, Roche’da bulunan farklı departmanlar, açık pozisyonlar ve işe alım süreçleri hakkında bilgi vererek katılımcıların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.